Окупанти домовляються з Північною Кореєю про поставки олії та борошна з Херсонщини
Окупаційна влада тимчасово захопленої частини Херсонської області провела переговори з послом КНДР у москві щодо налагодження прямої співпраці, зокрема в аграрній сфері. Про це повідомляє Korea JoongAng Daily.
Зустріч відбулася в посольстві Північної Кореї в Москві за участі призначеного рф «губернатора» регіону Володимира Сальдо та посла Сін Хон Чоля.
За словами Сальдо, сторони обговорили можливість постачання агропродукції, зокрема рослинної олії, борошна та інших перероблених товарів. Він зазначив, що потреба КНДР у продовольстві «узгоджується» з аграрним потенціалом Херсонщини.
Читайте також
Площа посівів сої у Бразилії на 2026/27 МР знову зросте
Україна експортує менше молокопродуктів до ЄС
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Електричні трактори починають конкурувати за аграрний ринок
“Житомирмолоко” хоче продати “Новоград-Волинський сиркомбінат...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом