Окупанти активізували викрадення українського зерна через порт Бердянська
російська окупаційна влада Запорізької області продовжує вивозити викрадене українське зерно через порт Бердянськ.
Про це повідомляє Генетальний штаб Збройних сил України.
«російські окупанти продовжують грабувати мирне населення України, привласнюючи зерновий урожай», — говориться у повідомленні.
«Центр журналістських розслідувань» повідомив, що у порту окупованого Бердянська вже друге за минулий тиждень російське судно завантажується краденим зерном. З 18 по 22 квітня там помітили жвавий рух суден, які, ймовірно, завантажують краденим українським збіжжям.
Читайте також
Аргентинський експерт прогнозує збереження високих цін на худобу у світі ще кілька...
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Відновлення перевезень через Ормузьку протоку підтримало ціни на сою та кукурудзу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом