НІБУЛОН знижує ціни на зберігання зерна на елеваторах

«НІБУЛОН» вводить на своїх елеваторах комбіновану тарифну модель на зберігання ранніх зернових. Про це в коментарі Latifundist.com розповів директор з торгівлі Володимир Славінський.
«Зниження тарифів на зберігання ранніх зернових — це свідоме рішення, продиктоване як змінами в кон’юнктурі, так і трансформацією ролі елеватора в сучасній агросистемі», — сказав він.
За словами Славінського, сьогоднішня роль елеватора змінюється під впливом одразу кількох факторів. По-перше, кліматичні зміни зменшили попит на послуги сушіння. По-друге, співвідношення попиту й пропозиції на елеваторні послуги зсунулося — аграрії дедалі частіше або реалізують продукцію з поля, або зберігають її власними силами.
Крім того, з 2022 року значно зросла адаптивність фермерів до умов воєнного часу — в логістиці та зберіганні продукції. Усе це зумовлює зниження попиту на традиційну функцію елеватора як точки накопичення. Водночас зростає потреба в нових сервісах та умовах, які роблять зберігання дійсно вигідним, говорить Славінський.
«Ми бачимо, що потреби фермерів різняться — як за регіонами, так і за типами культур. Тому ми впровадили комбіновану тарифну модель, яка враховує ці особливості. Це може бути спеціальний тариф на популярну культуру в регіоні або диференційована тарифна сітка в залежності від обсягів поставки, якщо йдеться про менш масові культури. Підхід персоналізований і максимально орієнтований на користь виробника», — додав він.
Уся тарифна логіка інтегрована в мобільний застосунок NIBULON App. Там аграрій бачить актуальні ціни та персоналізовані пропозиції саме для себе — з урахуванням історії співпраці, культури, обсягів і регіону.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
Ганна Мшар, FERRY GROUP – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
Ціни на соняшник нового врожаю залишаються без змін — $570-580/т
Частка м’яса птиці у світовому споживанні сягне 45% за десять років
Попит на українську кукурудзу з боку європейських покупців послабився
Канада. Виробництво пшениці в 2025/26 МР знаходиться під тиском
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом