НІБУЛОН домовився з IFC про реструктуризацію $18 млн боргу

Компанія «НІБУЛОН» підписала угоду про реструктуризацію боргу з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що охоплює непогашений кредит у розмірі $18,2 млн.
Як говориться у повідомленні компанії, ця угода формалізує раніше погоджені умови та передбачає продовження терміну остаточного погашення до 2029 року.
«Первинний кредит у розмірі $120 млн, наданий IFC у 2017 році, було спрямовано на розвиток інфраструктурних проєктів компанії «НІБУЛОН». Багато з цих активів зазнали значних пошкоджень на початку 2022 року під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Попри втрати, що залишили близько 68% активів компанії непрацюючими, «НІБУЛОН» продовжує свою діяльність й інвестує в аграрний сектор України. Узгоджена реструктуризація надає компанії додаткову гнучкість для виконання фінансових зобов’язань у період відновлення», — уточнили в компанії.
Зазначається, що IFC стала першим міжнародним фінансовим партнером «НІБУЛОНу», який офіційно закріпив умови реструктуризації. Компанія активно працює над досягненням подібних домовленостей з іншими фінансовими установами, серед яких Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft (DEG) та Нідерландська фінансова компанія розвитку (FMO).
Для довідки: до війни компанія «НІБУЛОН» обробляла 82 тис. га землі, володіла і управляла мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві. «НІБУЛОН» експортувала переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу. Крім того, компанія мала широку лінійку флоту (річковий, морський і змішаний).
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV: Лідерство в епоху змін – оновлена програма та спікери!
В Мінагро розглядають декілька альтернатив 30% знижці на перевезення зерна
Бразилія скасовує мита на імпорт оливкової та соняшникової олії з Європи
Агрокомпанії першими скористались страхуванням від воєнних ризиків ЄБРР
Румунські фермери очікують потепління, імпортери – зниження цін
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом