Назвали агрокомпанії, які найбільше втратили своїх зерносховищ під час війни
У першу трійку агрокомпаній, які найбільше втратили зерносховищ від нападу росіян, «ОптімусАгро Трейд», ГК TESSLAGROUP, «Бунге Україна».
Такі дані наводить Elevatorist.com у матеріалі Елеваторні компанії, що найбільше постраждали від вторгнення ворога.
У «ОптімусАгро Трейд» із 27 елеваторів в робочому зараз працює 16 — у Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській та Харьківській областях. Їхня місткість складає 424,1 тис. т одночасного зберігання зернових або 50,6 % від діючих на 2021 р.
У ГК TESSLAGROUP із 19 елеваторних комплексів, розташованих у 7 регіонах України залишилося працюючими — 67% в порівнянні з 2021.
Потужності одночасного зберігання зернових та олійних культур «Бунге Україна» становили 570 тис. т. На серпень 2023 р. компанія має 3 елеватори у Вінницькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях, що мають потужність 384 тис. т, тобто працюючими залишаються біля 68% потужностей.
Також до цього сумного рейтингу увійшли компанії «Прометей», «ДПЗКУ» «НІБУЛОН», «Кернел», «НОВААГРО», «АГРОТРЕЙД», UkrLandFarming, «Агро Індастіал Компані», «ІМК».
Компанії поступово відновлюють елеватори, які можливо відновити, але частина з них втрачена вже безповоротно.
Читайте також
Припинення судноплавства викликало колапс в азовських портах рф
З’явилися чутки про можливе обмеження росією судноплавства в Азовському морі
Удари України по російських суднах в Азовському морі підняли ціни на пшеницю на 2%...
Іспанські виробники вимагають зупинити імпорт яловичини з Бразилії
Уряд вдруге виставить «Сумихімпром» на приватизацію зі зниженою стартовою ціною
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом