Наступні три місяці можуть пройти з мінімальними відключеннями світла – радник прем’єра

Якщо нових атак на енергетичну інфраструктуру не буде, Україна може розраховувати на стабільне енергопостачання з мінімальними обмеженнями протягом наступних трьох місяців. Про це повідомив радник прем’єр-міністра з питань енергетики Юрій Бойко в ефірі “Київ-24”
За його словами, через сприятливі погодні умови та зниження температури повітря, обсяги виробництва електроенергії збільшилися, і наразі Україна перебуває у стані відносної енергетичної рівноваги.
“Ми, на жаль, погодозалежні і сьогодні у відносному балансі. Якщо не буде зовнішніх впливів, ми в цьому відносному балансі… маємо прожити наступні щонайменше три місяці”, – прогнозує Бойко.
Він додав, що якщо обмеження електроенергії в ці дні і виникатимуть, то вони будуть мати незначний характер.
Нагадаємо, згідно з заявою голови НКРЕКП Валерія Тарасюка, восени дефіцит електроенергії в Україні має бути незначним, тоді як взимку він може бути подібним до того, що спостерігався у липні.
Тарасюк зазначив, що вересень і жовтень традиційно мають найменше споживання електроенергії, тому в ці місяці можлива відсутність відключень.
Додамо, що голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що найскладніший період літа вже позаду. За його словами, ситуація з енергопостачанням суттєво покращилася. Він також розповідав, що ситуація в українській енергосистемі поступово почне покращуватись наприкінці липня, а якщо не буде нових масованих атак, то у вересні-жовтні з’являться непогані шанси уникати відключень.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Нові правила, старі ризики – що чекає торгівлю зер...
Українські аграрії повністю забезпечені ЗЗР
Продажі сої в Аргентині різко зросли перед підвищенням експортного мита
Переробники стримують закупівлі соняшника, очікуючи вигідніших умов на старті сезону
Геополітична напруга на Близькому Сході б’є по бразильських фермерах
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом