Нашестя мишей загрожує посівам зернових у Австралії
Австралійські фермери повідомляють про масштабну навалу мишей, яка завдає значних збитків посівам зернових культур.
Про це повідомляє BBC.
Найбільше від гризунів потерпають аграрії Західної та Південної Австралії. Миші масово знищують посіяне насіння, пошкоджують посіви та проникають у господарські приміщення.
За словами фермерів, цьогорічна ситуація ускладнюється тим, що гризуни активно розмножуються на тлі сприятливих погодних умов і значної кількості зерна, що залишилося після рекордного врожаю.
Експерти зазначають, що в окремих регіонах чисельність мишей сягає кількох тисяч особин на гектар, що суттєво перевищує критичні показники.
Для боротьби зі шкідниками аграрії використовують отруєні приманки та змушені пересівати пошкоджені площі. У деяких районах уже фіксують поступове зменшення популяції гризунів після похолодання та посилення заходів боротьби.
Читайте також
УкрАгроКонсалт консультує бізнес у проєктах власної енергогенерації
SEA прогнозує зростання імпорту рослинних олій до Індії у 2026 році
На Одещині намолотили понад 1,3 млн тонн зерна нового врожаю
Великі врожаї не гарантують надлишку зерна на світовому ринку — Карен Браун
Атаки на порти можуть прискорити переорієнтацію експорту олії та шротів на західни...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом