На Житомирщині середньоденний намолот становить понад 50 тисяч тонн зерна

Джерело:  Житомир Ньюс
сбор урожая

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА. Загалом для збирання вирощеного врожаю в агроформуваннях області є в наявності 1000 од. зернозбиральної техніки.

Щоденно на збиранні ранніх зернових та зернобобових культур на Житомирщині працює близько 190 комбайнів, середньоденний намолот у середньому становить 50,0-60,0 тис. тонн зерна.

Для якісного зберігання сільськогосподарської продукції на території області функціонує розвинута інфраструктура по зберіганню зерна. За оперативними даними, загальна місткість сертифікованих елеваторів та зерносховищ у сільськогосподарських та хлібоприймальних підприємствах Житомирської області складає 1,3 млн тонн одночасного зберігання зерна.

Як повідомлялося раніше, станом на 08 серпня на Житомирщині зібрано близько 50 % ранніх зернових та зернобобових культур. Як зазначають у Департаменті, в області також триває збір овочів.

Так, ранню картоплю зібрано на площі 30,2 тис. га, або 30 % до запланованого, накопано 496,8 тис. тонн бульб, середня урожайність складає 164,5 ц/га.

Овочі зібрані на площі 5,4 тис. га, або 31 % до запланованого, зібрано 87,5 тис. тонн, середня урожайність складає 162,0 ц/га.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox