На внутрішньому ринку ціни на пшеницю зберігатимуть позиції за виключенням продовольчої
На початку липня продовжувався стрімкий напрямок цін донизу, згодом спад цін дещо призупинився, і угоди укладалися у вузькому діапазоні. Наприкінці другої декади вартість пшениці дещо укріплювалася. На кукурудзу прослідковувалося як укріплення, так і зниження цінових індикативів. На ринку олійних спостерігалося зростання вартості контрактів.
Про це йдеться в аналітичному звіті ринку зернових та олійних за липень від Української універсальної біржі в AgroMarketUUB.
«За короткостроковим прогнозом, на внутрішньому ринку пшениці ціни зберігатимуть свої позиції у вузькому коридорі з незначним послабленням за деякими регіонами з появою нового врожаю. Проте надалі можливе подорожчання продовольчої пшениці, оскільки дощова погода погіршила якість зерна. Ціни на кукурудзу будуть знаходитися у стані відносного дрейфу і залежатимуть від погодних умов та новин у інформаційному просторі. Вартість олійних з початком нового врожаю призупинить зростання», — зазначили аналітики біржі.
Щодо агрометеорологічних умов, то, згідно даних Укргідрометеоцентру, у другій половині липня для вегетації сільськогосподарських культур по території вони були неоднорідними.
«У південних областях для пізніх технічних, овочевих та баштанних культур вони були задовільними. У західних областях, де значні дощі відмічалися впродовж 4-6 днів, — малосприятливі для збирання та обмолоту ранніх зернових, достигання зерна, погіршувалася його якість», — додали аналітики біржі.
Середні ціни попиту по Україні на кінець липня відносно червня:
- пшениця 2 клас (EXW) — 5 560 грн/т (-2,80%);
- пшениця 3 клас (EXW) — 5 460 грн/т (-2,50%);
- пшениця фуражна (CPT) — 5 300 грн/т (+1,53%);
- кукурудза фуражна (CPT) — 5 320 грн/т (-0,37%).
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Кабмін посунув терміни розподілу погектарних дотацій
Сильні опади у Південній Америці покращують перспективи урожаю сої та кукурудзи
Ціни на соняшник знизилися до 24-25,5 тис. грн/т
Умови третьої декади листопада були сприятливі для озимих
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом