На українському ринку стабілізувалися ціни на пшеницю та кукурудзу
![зерно](https://ukragroconsult.com/wp-content/uploads/2021/11/138920_full.jpg)
Котирування пшениці та кукурудзи припинили падіння в міру того, як глобальні ринки заспокоїлись від паніки після виявлення нового штаму коронавірусу. Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.
Згідно з повідомленням, березневий ф’ючерс американську пшеницю зріс на $0,03 за бушель, ціна на європейську пшеницю зросла на €1,75 за т, а на чорноморську знизилась ще на $1,5 за т.
«Після просідання цін на товарних біржах спостерігається активізація імпортерів. Саудівська Аравія оголосила тендер на закупівлю 535 тис. т пшениці, Туніс розраховує закупити до 175 тис. т, Японія закупить 55 тис. т американської пшениці, а Йорданія проведе тендер на 120 тис. т. Ціни на українському ринку стабілізувались», — йдеться в повідомлені.
Також аналітики Barva Invest наголосили, що погодні моделі показують зниження кількості опадів в Австралії, проте дощі ще залишаються в пронозах.
Відмічається, що березневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0,04 за бушель, а на чорноморську на $0,75 за т. США відзвітували про продаж 150 тис. т кукурудзи до Колумбії. Фондові гравці, згідно з останнім звітом CFTC, мають максимально високі обсяги чистих довгих позицій з 2010 р.
«Український ринок знаходиться в пошуках цінового балансу після скорочення пропозиції з боку виробників у зв’язку з просіданням цін на початку тижня», — підкреслюють аналітики Barva Invest.
Нагадаємо, що падіння цін на зернові на Чорноморському регіоні триває за іншими ринками, але помірніше. Експортна активність залишається стійкою, про що свідчить єгипетський тендер цього понеділка з пшениці.
Читайте також
Зерновим коридором вже перевезли 100 млн тонн вантажів – Зеленський
Agri-food. Адаптація стратегій у виробництві та переробці до мінливого світового р...
Nestle цього року планує інвестувати 8 млрд грн у діяльність в Україні
ФАО прогнозує зниження запасів пшениці та кукурудзи
Українці до нового урожаю харчуватимуться імпортною картоплею
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом