На ринку зріс попит на калійні добрива через збільшення площ під цукровим буряком
На українському ринку неабиякий попит на калій. Все через збільшення посівних площ під цукровими буряками. Про це розповіла директорка компанії з виробництва добрив «ДЮНГЕР» Інна Камишова в інтерв’ю «Дефіциту добрив не буде. Будь-яке NPK вам можуть виготовити в максимально короткі терміни» на Latifundist.com.
«Минулого року, попри те, що добрива були дорожчі, аніж тепер, всеодно купували і фосфорні, і калійні, і азотні добрива. Фермер від фермера відрізняється. Є такі, які розуміють: нічого «не покладуть» у ґрунт — нічого і не отримають. А є фермери, які, вважають, що внесуть 100-150 кг «азотки» і того буде достатньо. Тому, це байки, що минулоріч аграрії масово не вносили добрива. Вносили», — розповіла Інна Камишова.
Цьогоріч, за її словами, спостерігається неабиякий попит на калій.
«Чому? Бо наразі спостерігаємо тенденцію збільшення площ посіву цукрового буряка (у Західному регіоні нашої країни, то точно) на ринку попит на цю культуру зростає. Минулоріч в цей період вже ніхто за калієм не звертався. Наразі для нас — це продукт номер один. Ми без зупинки його фасуємо і відвантажуємо. Цукровий буряк полюбляє калій», — пояснила директорка.
У грудні компанія очікує на черги за сульфатом.
«У грудні буде черга за сульфатом, бо аграрії готуються до підживлення по мерзлоталому. Традиційно, планують до 20 грудня все завезти у господарства, щоб на початку лютого вийти в поля», — додала Інна Камишова.
Також вона розповіла, що ціни будуть залежати від пропозиції на ринку.
«Постачальники активно завозять добрива суднами, вважаю — дефіциту не повинно бути. На нашому майданчику зараз все «забите» сульфатом. Є калій, фосфор і будь-яку формулу NPK ми виготовимо у короткий термін, за наявності часу і не завантаженості виробництва», — підсумувала директорка «ДЮНГЕР».
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Польські фермери розпочали блокування руху вантажівок перед ПП “Медика-Шегин...
Озимі зернові на більшості території країни перебувають у стані вимушеного зимовог...
МХП збільшив прибуток до $141 млн
Індія може поставити рекорд зі збирання кукурудзи
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом