На Рівненщині стартував обмолот кукурудзи
Аграрії Рівненщини розпочали збирання кукурудзи. Цьогоріч під культуру відведено 90 тис. га.
Про це розповів очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль, повідомляє пресслужба відомства.
За його словами, наразі в області в розпалі збирання технічних культур. Так, соняшнику вже зібрано 85% від запланованого, цукрового буряку — 41%, сої — 38%.
Водночас триває сівба озимих зернових культур під урожай-2026. Засіяли 79% від запланованих площ. Також завершили сівбу озимого ріпаку.
«Сприяють стабільній роботі аграріїв залучені додаткові фінансові ресурси. У межах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» сільгосппідприємства Рівненщини цьогоріч уже залучили 1,3 млрд грн», — додав Коваль.
Читайте також
Кернел законтрактував 5 тис. т добрив з Нідерландів під осінню посівну
США намагаються повернути втрачені позиції на ринку сої Китаю
Ціни на кукурудзу в Україні залишаються під тиском слабкого попиту та низьких світ...
ЄС збільшив експорт олійних культур та продуктів їх переробки на 2%
На обговорення винесли молочну стратегію України до 2035 року
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом