На прифронтових територіях птахівники впроваджують ізраїльську модель ведення бізнесу

Міжрегіональний союз птахівників і кормовиробників України наразі більше працює на сході країни, на прифронтових територіях, тому потребує досвіду Ізраїлю — країни, яка живе у війні багато років і знає, як вести діяльність в умовах воєнного стану.
Про це розповів голова Міжрегіонального союзу птахівників і кормовиробників України Вадим Шиян на конференції «Ефективне тваринництво та птахівництво» в межах Agro Ukraine Summit.
Ізраїльську модель ведення агробізнесу впроваджують у Харківській, Сумській, Запорізькій, Чернігівській, Херсонській, Миколаївській областях.
«Насамперед нас сьогодні підтримують міжнародні донори та програми, малі та середні фермери отримують фінансування від €20 тис. до $1 млн. Тому за такої підтримки виробництво м’яса птиці на прифронтових територіях буде мати перспективи розвитку. Птахівництво працює і завдяки партнерам розвивається, тому тим, хто займається ним на сході, півдні України, на прифронтових територіях, можна кооперуватися і разом із бізнес-партнерами розвивати галузь», — зауважив фахівець.
Читайте також
Вікторія Голубятнікова, SGS – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
На експорт пішло понад 700 тис. тонн зерна
ОККО дозволили набути контроль над агрокомпанією з Львівщини
Уряд Молдови схвалив продаж порту Джурджулешти Румунії
Осіння посівна 2025 року ризикує стати «золотою» через заборону на імпорт селітри ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом