На Полтавщині завершили посів ранніх зернових культур
У Полтавській області аграрії завершили сіяти ранні зернові культури. Це зробили раніше, ніж торік.
Як повідомив 14 квітня у своєму Telegram-каналі начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, ранні зернові завершили сіяти на два тижні раніше, ніж 2023-го. Зокрема, пшеницю, ячмінь, овес і горох висіяли на площі 90 тисяч гектарів.
Крім того, на місяць раніше завершили сіяти і цукровий буряк. Під нього відвели 29 тисяч гектарів площі. Нині триває посів кукурудзи, сої та соняшника.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Іран виступив проти пропозиції США пов’язати розмороження активів із закупівлею ам...
В Україні обмежать рух фур при температурі понад 28 градусів
Ціни на румунський ріпак залишаються волатильними через геополітичні чинники та по...
Середня прибутковість ягідного бізнесу становить близько 30%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом