На Полтавщині вже засіяли половину площ під соняшником
“По області підлягають до засіву 1 мільйон 400 тисяч гектарів. Станом на 4 травня аграрії області завершили посів ранніх зернових культур на площі 102 тисячі гектарів. Озиму пшеницю та жито підживили азотними добривами і незважаючи на затяжні дощі, продовжують посів пізніх культур”, – розповідає заступник директора обласного департаменту агропромислового розвитку Олег Палій.
Цього року сіяти пізні культури в області почали приблизно у той же період, як і торік. Та через дощі темпи посіву зменшилися, повідомив Олег Палій.
“Соняшнику уже засіяно 240 тисяч гектарів або це 55 відсотків до прогнозу. Цукрових буряків – 21,5 тисяча гектарів або це 95 відсотків. І кукурудзи на зерно посіяно 155 тисяч гектарів, що становить 30 відсотків. Також розпочали посів сої”, – говорить заступник директора обласного департаменту агропромислового розвитку Олег Палій.
За словами Олега Палія, завершити посівну планують до червня.
Читайте також
У Польщі стартував місяць аграрних протестів: у грудні фермери вирушать до Брюсселю
Блекаути та падіння світових цін вплинуть на ринок молока в Україні
Bunge продає частину зернових елеваторів у Західній Канаді
Агрейн зібрала кукурудзу в двох областях, але основна частина робіт ще попереду
Бангладеш майже повністю переходить на американську сою та шрот
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом