На Хмельниччині запустили виробництво вушних бирок для ідентифікації ВРХ

Джерело:  AgroTimes

Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (АІРТ) відкрило у Хмельницькій області власне виробництво з виготовлення вушних бирок для ідентифікації великої рогатої худоби.

З початку відкритої військової агресії рф проти України виробничий підрозділ АІРТ було релоковано до Кам’янця-Подільського, повідомили в агентстві.

Протягом останніх трьох років АІРТ впровадив повний цикл власного виробництва вушних бирок для ВРХ та їх лазерного маркування. Це дало можливість забезпечити власників тварин високотехнологічною биркою європейського зразка та значно пришвидшило терміни поставок замовлень.

Унікальне обладнання, створене на замовлення підприємства, здатне виробляти не менше 3 млн вушних бирок на рік, що повністю забезпечує річну потребу у засобах ідентифікації ВРХ.

Жовто-блакитне забарвлення, унікальні візуальні маркери, а також неможливість повторного використання таких бирок і складність їхньої підробки перетворюють цей засіб ідентифікації ВРХ на ідеальний інструмент для забезпечення простежуваності, наголосили в АІРТ.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox