Минулого тижня Єгипет випустив із портів 135 тис. тонн кукурудзи та сої
Міністерство сільського господарства та меліорації Єгипту в співпраці з Центральним банком Єгипту забезпечили протягом останнього тижня випуск із портів 135 тис. тонн кукурудзи та сої орієнтовною вартістю $91 млн, повідомляє Аhram.
Сума включала 56 тис. тонн кукурудзи на $ 20 млн, 79 тис. тонн сої на $ 66 млн і кормових добавок на суму близько $ 5 млн, повідомив міністр сільського господарства та меліорації Ель-Сайєд Ель-Кусейр.
Таким чином, згідно з заявою загальна кількість кормів, випущених із 16 жовтня 2022 року по 25 січня, становить 2,291 млн тонн, включаючи 1,594 млн тонн кукурудзи та 702 тис. тонн сої та кормових добавок загальною вартістю $1,154 млрд.
У попередній заяві Ель-Кусейр підкреслив, що метою політики є збільшення доступності кукурудзи та сої, які є основними інгредієнтами кормів для птиці та інших сільськогосподарських тварин.
Він також зазначив, що ці вивільнення сприятимуть зниженню цін на яйця та птицю та стабілізують ринок.
Читайте також
Китай зупинив імпорт американської сої через два тижні після перемир’я
Експорт кукурудзи перевищив 2,5 млн тонн
У Європі зібрали найгірший урожай фундука за останні роки
Cтавки на зерновози Укрзалізниці стрімко зростають
ЦРУ понад десять років проводило таємну операцію із зниження виробництва опію в Аф...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом