Мінагрополітики відновило роботу
Міністерство аграрної політики та продовольства України 21 липня відновило повноцінну роботу та офіційні комунікації, повідомила його пресслужба.
Спілкування з аудиторією, як і раніше, відбуватиметься через сайт та соціальну мережу «Фейсбук».
Примітно, що Мінагрополітики офіційно відновило роботу рівно через рік з моменту його ліквідації 21 липня 2025 року. Рішення про його перезавантаження парламент ухвалив 16 липня 2026 року, під час формування нового складу Кабінету Міністрів.
Відновлення Мінагрополітики стало наслідком поділу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства на два окремі центральні органи виконавчої влади — Міністерство економіки та екології і Міністерство аграрної політики та продовольства. Ідею такого переформатування раніше озвучував прем’єр-міністр Сергій Корецький. Мета розподілу повноважень — необхідність посилити аграрний напрям в євроінтеграції України.
Очільником міністерства став Тарас Висоцький, котрий до призначення обіймав посаду заступника міністра економіки, довкілля та сільського господарства. До цього він був першим заступником міністра аграрної політики, а у 2024 році тимчасово виконував обов’язки міністра.
До цього Мінагрополітики ліквідували у 2019 році в рамках реформи центральних органів виконавчої влади. Наприкінці 2020-го уряд повернув окреме аграрне маністерство, і з 2021 року воно знову почало працювати як окремий орган виконавчої влади.
Читайте також
Ціни на пшеницю в Молдові зросли через проблеми з логістикою в Азовському та Чорно...
На Волині завершили збирання озимого ячменю та продовжують жнива ріпаку
Посуха в США та активні закупівлі Китаю штовхають вгору ціни на сою
Контінентал запустив проєкт зрошення на Тернопільщині
Проблеми з експортною логістикою обвалили ціни на пшеницю в російських портах
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом