Мінагрополітики шукає можливості для кредитування аграріїв
19 грудня Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький провів нараду з представниками Асоціацій переробної галузі та представниками банків. Обговорили можливості залучення кредитів за програмою «5-7-9» для придбання генераторів та інших альтернативних джерел електроенергії, необхідних для безперебійної роботи агросектору.
За словами Тараса Висоцького, Мінагрополітики провело опитування серед переробних підприємств щодо потреб у генераторах та обсягах коштів, необхідних для їх придбання.
«Маємо понад 50 запитів на закупівлю необхідних ресурсів, в тому числі й генераторів, за програмою «5-7-9». Банки відгукуються та пропонують інші можливості для кредитування агросектору, робота якого прямо залежить від енергоносіїв», – зазначив Тарас Висоцький.
Під час наради представники Укрексімбанку анонсували спільну з ЄБРР програму кредитування для аграріїв, яка передбачає повернення компенсації у розмірі 15% від тіла кредиту на придбання обладнання для забезпечення роботи підприємства.
З умовами участі в програмах «5-7-9» та переліком уповноважених банків можна ознайомитись за посиланням.
Читайте також
Реліз – 17 грудня! Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27
Жнива в Україні завершуються: загальний врожай наразі перевищує 56 млн т
Пшениця демонструє найгірший тиждень з червня на тлі глобального профіциту
На обговорення винесли зміни в оподаткуванні, які плануються з 2027 року
«Соєвий GPT» привів міністерство сільського господарства Південної Кореї до незруч...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом