МХП додав нову культуру в структуру посівів

В МХП стартувала посівна кампанія. Структура посівних площ загалом залишається незмінною: понад 70 % основних площ будуть відведені під кукурудзу, соняшник та сою, йдеться в повідомленні пресслужби.
Незначний відсоток відсоток площ в компанії відвели під нішеві культури: гірчицю, у вирощуванні якої МХП вже має успішний досвід, а також технічні коноплі, які цьогоріч посіють вперше на площі 200 га.
«Плануємо провести технологічні операції якісно у найкоротші терміни, це наше стратегічне завдання. Ми превентивно здійснили низку заходів для оперативного проведення посівної. Для цього внесли зміни в технології з урахуванням погодніх умов та оновили парк техніки. Зокрема збільшили кількість борін для закриття вологи, оновили парк передпосівних культиваторів — тепер можемо проводити обробіток на глибину не нижче глибини загортання насіння. Також придбали ряд грунтообробної техніки», — розповів Сергій Доброгорський, заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП.
Крім того, в МХП роблять акцент на використанні органічних добрив. Компанія щороку вносить компостовані добрива на 50% оброблюваних площ. Органічні добрива доставляють навіть на великі відстані і це є економічно доцільним, пояснюють в МХП.
«Маємо 1,2 тис. га насіннєвих посівів на зрошенні та потужні насіннєві заводи, відтак на 90% забезпечуємо себе насінням сої, кукурудзи, пшениці, на 70-75% — соняшнику. Використання власного посівного матеріалу значно здешевлює технологію», — йдеться у повідомленні.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
Вікторія Голубятнікова, SGS – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
На експорт пішло понад 700 тис. тонн зерна
ОККО дозволили набути контроль над агрокомпанією з Львівщини
Уряд Молдови схвалив продаж порту Джурджулешти Румунії
Осіння посівна 2025 року ризикує стати «золотою» через заборону на імпорт селітри ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом