Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію зросли на 1%
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію в середу зросли на 1%, компенсувавши втрати завдяки стійкому попиту, а також тому, що ринок перетравив менші, ніж очікувалося, запаси на кінець червня.
Контракт на еталонну пальмову олію з постачанням у вересні на Малайзійській біржі деривативів Bursa подорожчав на 39 ринггітів, або на 1%, до 3928 ринггітів (845,09 доларів США) за метричну тонну.
За словами Анілкумара Багані, керівника дослідницького відділу мумбайського брокера з рослинних олій Sunvin Group, ринок, як і раніше, орієнтується на бичачий сигнал зі звіту Малайзійської ради з пальмового масла (MPOB), але для утримання зростання необхідний попит на свіжі продукти, повідомляє Рейтер.
Запаси на кінець червня зросли на 1,9% до 1,72 млн. метричних тонн порівняно з попереднім місяцем, але набагато менше, ніж прогнозувалося, повідомив MPOB у понеділок.
Експорт із Малайзії в період з 1 по 10 липня зріс на 18,7–26,1%, показали в понеділок дані сюрвеєрських компаній Amspec Agri та Intertek Testing Services, оскільки попит з боку основного споживача Китаю зріс.
Попит у третьому та четвертому кварталах року, ймовірно, буде високим, сказав Марчелло Калтрера, директор сінгапурської консалтингової компанії із сировинних товарів Apricus 8 Pte Ltd, повідомляє Рейтер.
Котирування найактивнішого контракту Даляня на соєву олію впали на 0,4%, а контракту на пальмову олію – на 0,9%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго зросли на 1,8%.
На пальмову олію впливають коливання цін на супутні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
(1 долар = 4,6480 ринггітів)
Читайте також
Болгарія зібрала на 11,5% менше соняшнику, ніж торік
Жнива добігають до завершення: збір кукурудзи перетнув позначку 24 млн тонн
Туреччина продала на тендері 150 тис. т ячменю
Експортний попит на сою в Україні відновлюється, але ціни залишаються під тиском п...
У грудні на 100 грн здорожчають зерновози
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом