Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію зросли більш ніж на 5% у понеділок, досягнувши більш ніж тримісячного максимуму
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію зросли більш ніж на 5% у понеділок, досягнувши більш ніж тримісячного максимуму, відстежуючи різке ралі конкуруючої сої на побоюваннях щодо скорочення посівних площ та запасів у США.
Контракт на еталонну пальмову олію з постачанням у вересні на Малайзійській біржі деривативів Bursa подорожчав на 196 ринггітів, або на 5,17%, до 3985 ринггітів (854,23 долари США) за метричну тонну. Контракт зростав третю сесію до найвищого рівня закриття з 15 березня.
Пальмова олія отримує таку необхідну підтримку від соєвої олії на тлі уповільнення експорту з Малайзії та деякого зростання виробництва з травня, сказав Анілкумар Багані, керівник досліджень мумбайського брокера з рослинних олій Sunvin Group.
Експорт продукції з пальмової олії з Малайзії у червні впав на 6,9%, повідомила у п’ятницю сюрвеєрська компанія Intertek Testing Services. Інший сюрвеєр, AmSpec Agri Malaysia, повідомив, що експорт зріс на 0,6%.
Міністерство сільського господарства США (USDA) у п’ятницю повідомило про набагато нижчі, ніж очікувалося, посіви сої у 2023 році та запаси на 1 червня, що викликало занепокоєння з приводу світових запасів і викликало зростання цін на сою та соєву олію.
Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго зросли на 1,7%, збільшившись на 7,3% на попередній сесії. Найбільш активний контракт Даляня на соєву олію зріс на 6%, а контракт на пальмову олію – на 4,9%.
В Індії, ймовірно, випаде середня кількість опадів у липні, незважаючи на ймовірну появу погодних умов Ель-Ніньо, сказав високопосадовець департаменту погоди, закликаючи фермерів прискорити посів сільськогосподарських культур, що просувається повільно через неодноразові дощі у червні.
(1 долар = 4,6650 ринггітів)
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Кабмін посунув терміни розподілу погектарних дотацій
Сильні опади у Південній Америці покращують перспективи урожаю сої та кукурудзи
Ціни на соняшник знизилися до 24-25,5 тис. грн/т
Умови третьої декади листопада були сприятливі для озимих
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом