Майже вибрано квоту на експорт яєць до ЄС
Україна вже вичерпала цьогорічні квоти на експорт цукру і вівса до Європейського Союзу. Наразі майже вибрано квоту на експорт яєць.
Про це повідомив виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький
Він нагадав, що згідно з оновленими правилами безмитної та безковтної торгівлі з ЄС встановлені квоти на шість товарних груп – овес, кукурудзу, крупи, м’ясо птиці, яйця, цукор.
“На цукор квота вже вичерпана. Також вибрана квота по вівсу – 2,4 тис. тонн. Наразі вже майже вичерпана квота на яйця”, – зауважив Висоцький.
За його словами, на м’ясо птиці квота – 137 тис. тонн, а на кукурудзу досить велика – понад 11 млн тонн.
Оскільки імпорт яєць з України досяг ліміту на постачання до Європейського Союзу, Єврокомісія поверне ввізні мита на цю українську продукцію протягом наступних двох тижнів.
Читайте також
В наступних звітах УкрАгроКонсалт: ключові cигнали ринку
“Укрзалізниця” домовляється про 50% знижки на залізничні перевезення ч...
Ціни на кукурудзу в Туреччині різко зросли через скорочення поставок з України
«Радехівський цукор» модернізує один із найбільших цукрових заводів України
Страйк лоцманів в Аргентині завершився, експорт зерна відновлено
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом