Листове підживлення пшениці та інших культур: особливості та вплив елементів

Джерело:  АгроТорг
колоски

Забезпечення ідеального врожаю є комплексним процесом, тому для отримання бажаного результату потрібно не просто дбати про кореневе підживлення, але також не забувати про листове підживлення. За наявності дефіциту одного і більше кількох елементів призведе до поганого росту і рослина не зможе формуватися достатнім чином.

Фази розвитку пшениці

Особливості листового підживлення будуть проаналізовані на прикладі пшениці, хоча алгоритм можна використовувати для інших культур. Вкрай рекомендується придбати стимулятор росту Гумат ЛФ20, про який йтиметься трохи нижче. Розглядаючи пшеницю, необхідно виділити кілька фаз її розвитку:

  1. Кущіння. Перше підживлення потрібно робити навесні після відновлення вегетації. Ґрунт прогріватиметься повільніше за повітря, відповідно доступ до поживних речовин обмежений. Підживлення краще робити карамідом, застосовуючи також його з іншими добривами. Активізується процес фоносинтезу, підвищується стійкість до негативних факторів довкілля;
  2. Вихід у трубку. Стадія критично важлива росту пшениці. Бажано придбати мікродобрива для підживлення. Відбувається закладання колосу, а правильне використання добрива знижує ймовірність відмирання стебел, процес закладання колосу покращується, стійкість до зовнішніх факторів впливу збільшується;
  3. Прапорний лист. На цій стадії підвищується зростання і формуються всі складові колосу. Важливо дотриматися норми витрати карбаміду на пшеницю. Особливо важливе таке підживлення при нестачі вологості;
  4. Наливання та дозрівання зерна. При наливі зерна підживлення суттєво підвищує швидкість та ефективність фотосинтезу, налив збільшується, як і маса зерна.

На кожній стадії використовується конкретний набір добрив із різним складом.

Стимулятор росту Гумат ЛФ20

Концентрований органо-мінеральний стимулятор росту виготовляється із застосуванням солей гумінових кислот. Також є мікроелементи у природній формі, сухі речовини та солі фульвових кислот. Постачальником є ​​компанія АгроТорг (ТОВ ГОСППОСТАЧ), яка працює офіційним дистриб’ютором величезної кількості добрив.

Препарат ЛФ20 здатний кондиціонувати ґрунт, підвищувати його родючість, накопичувати необхідну кількість вологи для живлення ґрунту, покращується проростання насіння, стимулюється розвиток кореневої системи.

Добриво можна вносити до культури під час вегетаційного періоду 4-5 разів. При передпосівної обробки витрата 0,6 літрів на тонну, а при обробці в період вегетації – 0,2-0,4 літрів на тонну. Засіб підходить і для використання в краплинному поливі для тих рослин, які зазнали стрес.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!