Китай схвалив імпорт соєвого шроту з Ефіопії для диверсифікації постачання
Китай схвалив імпорт соєвого шроту з Ефіопії в рамках зусиль щодо розширення джерел білка на тлі торгової війни між Пекіном та Вашингтоном. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву китайської митниці.
Згідно з повідомленням відомства, з 3 липня в країну буде дозволено ввезення ефіопського соєвого шроту, який відповідає фітосанітарним стандартам Китаю і не містить шкідників.
Схвалення було за тим, як китайські виробники кормів забезпечили першу поставку соєвого шроту з Аргентини з моменту схвалення імпорту в 2019 році в спробі пом’якшити потенційні перебої через торгову війну між США і Китаєм. У червні Китай також схвалив імпорт соєвого шроту з Уругваю, поповнивши список, що розширюється, до якого входять Аргентина, Бразилія, Росія та Білорусія.
Китай в основному імпортує соєві боби з Бразилії та США для переробки на соєвий шрот усередині країни, прямий імпорт соєвого шроту залишається обмеженим.
Читайте також
Семінар «Від гектарів до капіталу: як агробізнесу вийти на IPO» – 26 травня,...
На Хмельниччині побудують дві птахофабрики
Україна окреслила пріоритети на 2026 рік у переговорах з ЄС за аграрними розділами
Перевезення зерна залізницею з початку року перевищило 11,4 млн т
Світові ціни на яловичину в квітні досягли нового максимуму
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом