Кукурудзи в Україні вистачить, щоб задовольнити внутрішній попит на біоетанол

Кукурудза є основною культурою, яка використовується для виробництва біоетанолу. В Україні обсягів виробництва культури більш як достатньо, щоб покрити необхідний попит з боку АЗС, заявив Тарас Висоцький, перший заступник Міністра агрополітики України.
За його словами, внутрішнє виробництво кукурудзи в Україні зможе повністю покрити попит на необхідну частку біоетанолу в бензині. З 1 травня додавання біопалива у бензин є обов’язковим.
«Попередній розрахунок каже, що за підсумками цього року наше вітчизняне виробництво біоетанолу повністю зможе покрити необхідність попиту з точки зору споживання бензину і частки біоетанолу в бензині. З цим проблем не буде», — зазначив Висоцький.
Він зауважив, що переробка кукурудзи та виробництво біоетанолу в Україні активно розвивається.
«Є перспектива мати суттєві плани з переробки. Багато заводів запускаються, деякі планують це зробити до кінця року», — сказав Висоцький.
Також заступник Міністра нагадав, що останні роки виробництво кукурудзи складало понад 25 млн т, були роки, що майже 40 млн т. Цього року буде знову великий посів кукурудзи, проблем з виробництвом немає.
Читайте також
З новим скоростиглим сортом озимого ріпаку Китай вирішує проблему рисової сівозмін...
Україна розглядає відмову від долара як референсної валюти
Від пшениці до сої: як конкуренція за площі змінює Чорноморський регіон
Прогноз: виробництво зерна в ЄС може зрости
Шмигаль доручив унормувати податки на землю з фортифікаціями
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом