KSG Agro зібрав урожай соняшнику з 5 тис. га

Джерело:  Fixygen.ua
соняшник

Агрохолдинг KSG Agro зібрав урожай соняшнику з 5 тис. га, що становить 60% запланованих 8,4 тис. га, збирання цієї культури планується завершити до 12 жовтня. Як повідомляється в прес-релізі аграрної групи, середня врожайність соняшнику становила 18 ц/га.

“Звичайно, нинішня врожайність соняшника нижча за торішню, але й погодна картина у нас зовсім інша, оскільки весняні опади були дуже нерівномірними навіть у рамках одного господарства. Як результат, спостерігаємо дуже строкату картину врожайності по господарствах залежно від їхнього місцезнаходження – від 10-12 ц/га до 29 ц/га, але загалом 18 ц/га”, – цитує холдинг керівника свого рослинницького дивізіону Дмитра Ємельченка.

За його даними, завершення жнив соняшнику залежить від погодних умов і заплановано, орієнтовно, на 12 жовтня. KSG Agro також веде посів озимої пшениці на загальній площі 4,2 ​​тис. га та проводить догляд за посівами озимого ріпаку на площі 2,15 тис. га. Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається свинарством, а також виробництвом, зберіганням, переробкою та продажем зернових та олійних культур. Його земельний банк становить близько 21 тис. га. За даними агрохолдингу, він входить до Топ-5 виробників свинини в Україні.

У 2021 році холдинг наростив чистий прибуток у 16 ​​разів порівняно з 2020 роком – до $20,27 млн, виторг – на 44%, до $30,75 млн, при цьому збільшив EBITDA удвічі – до $12,28 млн.

Власником та головою ради директорів KSG Agro є Сергій Касьянов.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox