KSG Agro збільшив виручку від реалізації свиней

Джерело:  KSG Agro
свині

Агрохолдинг KSG Agro за 10 міс. 2022 р. збільшив виручку від реалізації свиней на понад 34% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. Про це повідомила пресслужба компанії.

Агрохолдинг KSG Agro за 10 міс. 2022 р. збільшив виручку від реалізації свиней на 34,1% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, якщо за результатами 10 місяців 2021 р. вона склала 291 млн. 552 тис. грн., то за цей же період 2022 р. — 391 млн. 003 тис. грн.

«Зростанню виручки від реалізації свинарської продукції — як живих свиней, так і напівтуш, сприяло збільшення продажів поросят, завдяки омолодженню свиного поголів‘я та висока якість свиней канадської генетики Genesus», — коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Нагадаємо, що KSG Agro оновив поголів‘я свиней 60 чистопородними свиноматками та 10 кнурами канадської генетики Genesus. Вони були доставлені на свинокомплекс, що входить до складу агрохолдингу, на початку листопада нинішнього року.

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox