Кожемяко не планує повертатись в Агротрейд після закінчення війни
Генерельний директор «Агротрейд» Всеволод Кожемяко не планує повертатись до операційної діяльності компанії після закінчення війни.
Про це він повідомив в інтерв’ю для YouTube-каналу «Бегущий Банкір».
«Друзі, будьте спокійними, в «Агротрейд» я не повернусь. Там працює нормальна команда, що мені там робити. Я там зайвий», — говорить Всеволод Кожемяко.
Натомість додає, що вже має плани щодо своєї зайнятості після війни.
«Перше, я зіграю у гольф, — посміхається він. — Планую долучитись до інвестиційних проєктів із відбудови країни, енергентичних проєктів. Також будемо працювати в цьому напрямі разом з «Агротрейд».
Сьогодні Всеволод Кожемяко є командиром харківського добровольчого формування територіальної оборони «Хартія».
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом