Контінентал зайшов у зернотрейдинг

Компанія «Контінентал» розширює напрями діяльності та запускає власний трейдинг.
У межах розвитку цього напряму створено трейдингову компанію у м. Женева, Швейцарія, що дає можливість ефективно працювати з глобальними партнерами. Уже досягнуто стабільних обсягів у 150–200 тис. т продукції на місяць, а в перспективі компанія планує вийти на рівень 5-7 млн т на рік, повідомляє пресслужба «Контінентал».
«Запуск трейдингу є стратегічним рішенням, що логічно доповнює основну діяльність компанії та дозволяє ефективно використовувати наявні ресурси: елеваторні потужності, парк залізничних вагонів і розвинену систему логістики. Наша трейдингова модель відрізняється від класичного підходу, який базується суто на купівлі-продажі. Ми контролюємо весь ланцюг постачання — від зберігання та транспортування до реалізації продукції на міжнародних ринках. Така синергія між виробництвом і трейдингом забезпечує гнучкість і високу ефективність у роботі з партнерами», — зазначив генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен.
Трейдингова діяльність компанії сфокусована на ключових зернових культурах Чорноморського регіону: пшениці, ячменю, сої, кукурудзі та ріпаку. «Контінентал» почав з експорту продукції українського походження, але паралельно розвиває закупівлі в інших країнах, розширюючи свої можливості на світовому ринку.
«Основний фокус компанії — продаж зерна кінцевим покупцям у портах. Щодо постачальників, то для «Контінентал» це є як великі агровиробники, що продають зерно безпосередньо в порту, так і малі фермерські господарства з обмеженими логістичними можливостями», — додали в «Контінентал».
Для малих виробників компанія пропонує гнучкі рішення в межах власної сорсингової програми: фермери можуть реалізовувати продукцію через елеватори «Контінентал» або безпосередньо з господарств.
Для довідки: «Контінентал Фармерз Груп» — сільськогосподарська компанія, яка обробляє 195 тис. га землі в 5 областях Західної України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській. Компанія спеціалізується на рослинництві: вирощує зернові, олійні та технічні культури, а також є одним із найбільших в Україні виробників картоплі.
Читайте також
Україна. Регулювання експорту сої та ріпаку залишається під питанням
На Київщині запустять виробничу лінію з виготовлення пропареної гречаної крупи
Індія має намір подвоїти виробництво кукурудзи до 86 млн тонн до 2047 року
За місяць набере чинності нова редакція договору щодо вантажних перевезень залізницею
Ціни на сою на CBOT знизилися до багатомісячного мінімуму
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом