“Контейнерний термінал Мостиська” завершує будівництво складу для стафування зернових
Будівництво критого складу для стафування зернових та шроту в контейнери планують завершити в липні.
Про це ЦТС розповів генеральний директор “Контейнерного терміналу Мостиська” Дмитро Кобзар. На складі буде встановлено пристрій для перегортання контейнерів під кутом в 90 градусів, каже він. Це дає перевагу перед традиційною технологією навантаження зернометом і дозволяє додатково завантажувати 2-4 тонни зернових.
Для “Контейнерного терміналу Мостиська” з незмінних логістичних напрямків, які безперебійно працюють, залишаються регулярні контейнерні поїзди Мостиська – порти Гданськ і Гдиня. Стабільно також здійснюється перевалка зернових відправленням вагонами до країн ЄС і перевалка добрив та рідких вантажів.
“Щодо нових напрямків, які реалізуються цього року, то тут налагоджено перевалку навальних вантажів. Ці перевезення вже стали регулярними”, – каже Кобзар.
Серед нових напрямків, які не пов’язані з аграрною продукцією, генеральний директор “Контейнерного терміналу Мостиська” виділяє таку послугу, як перевантаження та зберігання залізничної рейки.
Раніше повідомлялося про те, що між терміналом Мостиська в Україні та терміналом Форст у Німеччині відновлюють контрейлерні перевезення. Таке сполучення передбачає безперервний логістичний цикл за рахунок трьох комплектів автопричепів, загальною кількістю 100 штук: один у русі, інший – на навантаженні, третій – на вивантаженні. Цей підхід дозволяє підтримувати стабільний ритм перевезень без затримок і простоїв.
Читайте також
Одночасне випадіння України та росії з ринку може спровокувати нову світову зернов...
Посуха та спека знизили врожайність ріпаку в Німеччині на 20%
Україна наростила експорт м’яса птиці на 12%, але виторг скоротився
Єгипет збільшив закупівлі пшениці нового врожаю майже на 20%
Експорт соєвої олії з Аргентини та Бразилії досяг рекордного рівня
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом