Компанія «Прометей» посилює свої позиції у Полтавській області

Джерело:  УкрАгроКонсалт
элеватор
UkrAgroConsult

Група «Прометей» продовжує приєднання трьох активів у Полтавському регіоні до мережі елеваторів компанії, посилюючи свої позиції із сумарної ємності одночасного зберігання елеваторного дивізіону одразу на 145 тис. тонн.

Інвестиційний проект реалізується у рамках довгострокової стратегії розширення та модернізації елеваторного напрямку ГК. Подальше введення до складу Групи зерносховищних комплексів дозволить збільшити потужність одночасного зберігання з 1,69 млн. тонн. до показника на рівні 1,84 млн. тонн.

Зазначається, що з проведенням відповідних M&A угод, Компанія збільшує географію своєї присутності до 11 регіонів, значно посиливши регіональний блок елеваторів, що знаходяться на території, яку контролює українська влада.

«Ми адаптувалися до нових умов і готові працювати та посилювати потужності для підготовки до подальшого відновлення. Наразі 6 з 33 наших активів елеваторного дивізіону розташовані в зоні ризику, тому рішення посилити позиції в Полтавському регіоні одночасно трьома комплексами зі зберігання та доопрацювання зерна дозволить Групі не допустити падіння оборотів елеваторного напрямку», – розповів голова Наглядової ради ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Крім того, у повідомленні наголошується, що Група продовжила відповідні M&A операції у вкрай нестабільний період, пов’язаний із повномасштабною військовою агресією росії , що свідчить про безперервність діяльності компанії «Прометей» та збереження нею стійких ринкових позицій.

Аргументами для розширення арсеналу елеваторних комплексів стали високий сукупний потенціал Полтавського регіону, а також логістичні переваги обраних локацій. Додатковим фактором для ухвалення відповідного рішення став потужний зембанк фермерських господарств Полтавської області.

Нагадується, що у лютому провідний елеваторний сайт Elevatorist оприлюднив рейтинг «ТОП – 15 компаній з елеваторних потужностей у 2021 р.» . У Топ увійшли агрокомпанії –флагмани, у власності яких знаходиться найбільша кількість та зосереджена найбільш значна ємність елеваторних активів. Група Компаній «Прометей» у відповідному рейтингу посіла 5-у позицію з показником майже 1,7 млн. тонн. Топ-15 2021 року не фіксував операції із входження Групи в 3 нових активи в Полтавській області.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox