Компанія «ПАЕК» уперше виростила зелену цибулю
Компанія «ПАЕК», яка на Миколаївщині вирощує овочі на 2 тис. га та має 20 плівкових теплиць, вперше виростила зелену цибулю перед Новим роком.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.
«Вперше почали вирощувати цибулю на зелень в теплицях. Починали вирощувати на початку листопада, уже готова до реалізації. Продаємо оптом і в наших міні-маркетах», – йдеться у повідомленні.
Додають, що другий рік поспіль сіють озиму цибулю.
«Сьогодні здійснили оцінку стану озимої на полях Вознесенщини. Гарна цибуля. Сходи рівномірні, густота в межах норми, маємо 5 листків. Через тиждень будемо накривати агроволокном, щоб забезпечити більш ранній урожай – кінець травня 2025 року», – спрогнозували у «ПАЕК».
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Етанол посилює тиск на світовий ринок цукру
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом