Кернел продає активи на $210 млн через російську агресію

Джерело:  Latifundist
кернел

Компанія «Кернел» вирішила продати частину своїх активів. Сума операції повинна становити близько $210 млн. Причини такого рішення — блокада українських морських портів внаслідок російської агресії проти України.

Про це йдеться на сайті Варшавської фондової біржі.

Повідомляється, що враховуючи продовження блокади українських чорноморських портів через військову агресію росії проти України, правління компанії ухвалило рішення про продаж деяких сільськогосподарських об’єктів. Йдеться про 134 тис. га ріллі з інфраструктурою, технікою та обіговими коштами. На таке рішення керівництво йде задля зниження бізнес-ризиків та покращення ліквідності в середньостроковій перспективі.

«Кернел» оцінює невизначеність щодо термінів та доцільності відновлення експорту в Чорноморському регіоні. Існуючі обмеження щодо альтернативних експортних маршрутів можуть призвести до продажу землі, щоб таким чином знизити тиск на сільськогосподарську діяльність», — йдеться у повідомленні.

Додається, що у вівторок «Кернел» досягнув угоди з покупцем, згідно з якою сума придбаних активів становитиме $210 млн. У свою чергу рада директорів схвалила угоду.

«Завершення угоди залежить від схвалення деяких кредиторів Компанії та відповідних нормативних вимог», — йдеться у повідомленні Варшавської фондової біржі.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox