Йорданія відкрила ринок для української молочної продукції
Компетентні органи України та Йорданії цього тижня погодили форму сертифіката на експорт з нашої країни молока та молочних продуктів. Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу в четвер, 4 листопада, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Цього тижня ми відкрили ще один ринок – експорту української молочної продукції до Йорданії. Компетентні органи двох держав погодили форму сертифіката на експорт з України молока та молочних продуктів. Це конкретний результат спільної роботи дипломатів та фахівців Держпрожспоживслужби”, – сказав Кулеба.
Він додав, що це вже третій сертифікат, погоджений між Україною та Йорданією цього року.
Глава МЗС відзначив, що торгівля з цією країною розвивається дуже добре, нещодавно відбулись політичні консультації. “Ми відроджуємо, по суті, двосторонні відносини з Йорданією, і є бажання робити це з обох сторін”, – зазначив він.
Міністр поінформував, що дипломати насамперед будуть фокусуватися на створенні нових можливостей для українського бізнесу в Йорданії та інших країнах.
Читайте також
Логістичний колапс більше паралізує ринок кукурудзи, ніж затяжні жнива чи вологе з...
Китай відновлює ліцензії на імпорт сої для американських компаній
Нещодавній ажіотаж у сегменті костерів вщух через збільшення пропозиції тоннажу, ф...
У найближчій перспективі на ринках зернових очікується сприятлива кон’юнктур...
Умови для сівби озимих на Одещині сприятливі, запаси вологи поповнились
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом