Ірак закупив на тендері близько 150 тис. тонн пшениці
Державний покупець зерна Іраку придбав близько 150 000 тонн твердої пшениці, яка, як очікується, буде поставлена з Канади, Литви та Австралії на міжнародному тендері, повідомили європейські трейдери в п’ятницю. повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на Nasdaq.
Вважається, що закупівля стосувалась щонайменше 50 000 тонн канадської пшениці, яка, як кажуть, була куплена за найнижчою ціною в 489,80 доларів США за тонну C&F. Продавцем назвали торговий дім «Viterra».
Також було сказано, що близько 50 000 тонн литовської пшениці, було куплено в торговому домі Hanalico за ціною приблизно 499 доларів за тонну C&F.
За їх словами, близько 50 000 тонн австралійської пшениці було закуплено за ціною приблизно 480 доларів США за тонну C&F у торгового дому Tiryaki.
В рамках тендера можна було пропонувати пшеницю довільного походження, крім російського. Обсяги в тендерах Іраку номінальні, і країна часто купує більше, ніж зазначається в тендері.
17 жовтня Ірак заявив, що країні необхідно імпортувати 5 мільйонів тонн пшениці в 2023 році, включаючи щонайменше 2 мільйони в перші чотири місяці нового року.
Читайте також
Європейські фермери виступили проти угоди про вільну торгівлю між ЄС та Австралією
На експорт пішло 19,5 млн тонн українського зерна
Ціни на карбамід з початку року підскочили на 18%
Фермери назвали ключові проблеми галузі: бронювання, статус постраждалого та подві...
StoneX зменшив прогноз профіциту світового балансу цукру у 2025/26 МР
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом