Індонезія знижує вимогу щодо обов’язкової закупівлі внутрішніх товарів у фермерів

Індонезія запровадила нові правила, що дозволяють уряду знизити обов’язкову частку утримання місцевих товарів у державних закупівлях до 25%, а також дозволити імпортувати товари, за їх відсутності на внутрішньому ринку. Постанова була підписана президентом Прабово Субіанто 30 квітня і пов’язана з усуненням потенційного економічного впливу мит США на економіку країни, повідомляє Reuters.
Нині Джакарта веде переговори про 32% тарифів, які США хочуть запровадити на індонезійські товари. У рамках переговорів Індонезія раніше запропонувала збільшити свій річний імпорт зі США на суму до $19 млрд за рахунок поставок сої, соєвого шроту, пшениці, газу та сирої нафти.
Раніше закон про локалізацію виробництва встановлював планку закупівель на внутрішньому ринку на рівні не менше 40%.Торгові представники США заявили, що вимога про 40% місцевий зміст у державних закупівлях є одним із торгових бар’єрів, з якими вони стикаються у найбільшій економіці Південно-Східної Азії.
“Таким чином, це частина великих зусиль уряду з дерегулювання, які прискорять або полегшать ділову активність”, – заявив міністр промисловості Агус Картасасміта, якого цитує державне інформаційне агентство Antara.
Уряд Індонезії заявив, що експорт її продукції до США становить близько 2% валового внутрішнього продукту, проте економіка залишається вразливою до потенційних наслідків торговельних воєн. За даними уряду, минулого року позитивне сальдо торгівлі Індонезії з Вашингтоном становило 14,3 млрд. доларів.
Читайте також
ОНОВЛЕНО ДАНІ ПО ЯРИМ КУЛЬТУРАМ! Україна: Прогноз посівних площ та врожаю зернових...
Експорт пшениці перевищив 14 млн тонн
З новим скоростиглим сортом озимого ріпаку Китай вирішує проблему рисової сівозмін...
Україна розглядає відмову від долара як референсної валюти
Від пшениці до сої: як конкуренція за площі змінює Чорноморський регіон
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом