Індонезія запустила програму зі збільшення виробництва кукурудзи
Міністерство сільського господарства Індонезії нещодавно запустило програму “Кесатрія”, прагнучи збільшити місцеве виробництво кукурудзи за рахунок інтеграції з плантаціями олійних пальм. Програма також спрямована на надання додаткового доходу виробникам олійних пальм, яким міністерство надасть виробничі ресурси та допомогу.
У період з листопада по грудень 2023 року міністерство планує посадити кукурудзу на 175 000 га в 22 провінціях, що додасть 1 млн. тонн до загального обсягу виробництва цього року, який, за оцінками, досягне 14,46 тонни (сушена, очищена кукурудза з вмістом вологи 14%).
Нагадаємо, що Індонезія, яка є великим імпортером кукурудзи, вже не вперше запускає програми стимулювання виробництва зернової культури в країні, і згідно з минулим планом країна мала забезпечувати себе кукурудзою не пізніше 2018 року.
Читайте також
Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27: Black Sea & Danube
Фактичний врожай соняшнику в Україні може перевищувати офіційні дані на 1–1,5 млн т
Соя залишається ключовим елементом глобального ринку білка
У грудні зросли обсяги передачі зерна залізницею через прикордонні переходи з усім...
Австралія оприлюднила дані про експорт ячменю та сорго у жовтні
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом