Індонезія вводить експортну квоту на UCO та некондиційні залишки пальмової олії
Індонезія обмежує експорт відпрацьованої олії (UCO) та відходів заводів з переробки пальмової олії (POME), щоб забезпечити постачання на внутрішні підприємства з виробництва олії та біодизелю. Постанова уряду країни прийнята та озвучена в середу, повідомляє Reuters.
Крок провідного світового виробника та експортера пальмової олії спрямований на досягнення вимоги щодо змішування біодизеля категорії B40, яке набуло чинності з 1 січня цього року.
Нове становище вимагає від усіх експортерів залишків пальмової олії та некондиціонованого залишку, включаючи відходи заводів з переробки пальмової олії, отримувати експортну квоту від уряду.Влада Індонезії вивчає і подальші способи обмеження експорту, проте масштаби посилення поки що не зрозумілі. Розмір внесків буде встановлений на нараді міністерств торгівлі та продовольства пізніше.
За даними Статистичного управління Індонезії, експорт цільової сировини та залишків пальмової олії з Індонезії з січня по листопад 2024 року склав 3,95 млн тонн, що на 13,75% менше, ніж за аналогічний період 2023 року. Проте урядовці неодноразово заявляли про наявність ознак дефіциту продукції, посилаючись на те, що роздрібні торговці продають такі товари приблизно на 10% вище за максимальну роздрібну ціну, встановлену урядом.
Раніше аналітики підрахували, що план Індонезії з виробництва біодизеля категорії B40 збільшить попит на пальмову олію на 1,5 — 1,7 млн тонн. Надалі уряд планує збільшити кількість суміші до категорії B50, для цього сектору потрібно вже 20 млн кілолітрів пальмової олії на рік.
Читайте також
Товарообіг сільгосппродукцією між Україною та Францією у 2024 році склав $750 міль...
Сергій Феофілов: Аграрний сектор України не зупинити. 2025 – рік синергії та бала...
Ціни на ячмінь в Україні продовжують зростати на тлі дефіциту пропозицій та деваль...
Казахстан нарощує постачання шротів до ЄС
Експорт пшениці перевищив 10 млн тонн
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом