Індонезія впровадить мандат на біодизельне паливо з пальмової олії B50

Джерело:  OleoScope
пальмовое масло

Індонезія продовжує дотримуватися плану змішування біодизельного палива з вищим вмістом пальмового масла. Країна впровадила 40% мандат B40 на початку цього року. Однак президент Прабово Субіанто хоче, щоб країна стала самодостатньою у плані енергопостачання, у зв’язку з цим він анонсував програму з використання B50 вже наступного року.

«Ми намагаємося реалізувати мандат B50 у 2026 році. Якби ми змогли це зробити, сподіваюся, нам більше не довелося б імпортувати дизельне паливо. Це частина наших спроб досягти енергетичної самодостатності», — заявив журналістам Jakarta Globe міністр енергетики Бахліл Лахадалія.

Дані міністерства показують, що Індонезія виробила 13,15 тис. тонн біодизеля протягом 2024 року, що набагато перевищує цільовий показник 11,3 тис. тонн. Індонезії також вдалося заощадити близько $9,33 млрд. в іноземній валюті, оскільки країна скоротила імпорт дизельного палива завдяки політиці B35, яка діяла раніше. Виробництво біодизелю в Індонезії в 2017 році склало 3,42 тис. тонн, зрештою виробництво біопалива зростало зі зростанням вмісту в ньому пальмової олії.

Індонезія планує виробити близько 15,6 тис. тонн біодизеля у 2025 році. За оцінками уряду, країна зможе заощадити щонайменше 147,5 трлн рупій (приблизно $9 млрд) в іноземній валюті цього року із запровадженням чинного мандату B40. Очікується, що політика зменшить імпорт дизельного палива до 4,6 тис. тонн.

За даними січневого звіту «Олійне насіння: світові ринки та торгівля» Міністерства сільського господарства США (USDA), очікується, що підвищення мандату змішування до B40 призведе до збільшення промислового споживання пальмової олії в Індонезії приблизно на 1 млн тонн що в порівнянні з попереднім роком 2,5 ¦скорочення обсягів пальмової олії, доступних для експорту.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!