Індонезія припинить імпорт цукру та солі з наступного року
Індонезія з 2025 року перестане імпортувати цукор і сіль для внутрішнього вжитку.
За словами Зулкіфлі, в поточному році Індонезія виробить 2,4 млн. тонн цукру, наступного року – до 2,6 млн тонн. Крім того, наступного року Індонезія очікує виробити майже 2,25 млн тонн солі для споживання. внутрішній попит на 1,76 млн тонн.
При цьому зазначається, що Індонезія продовжить закуповувати іноземну сіль для промислових виробництв. За даними Центрального статистичного агентства країни, минулого року Індонезія імпортувала близько 5,1 млн тонн цукру. 5 млн тонн).
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом