Індонезія послаблює обмеження на експорт пальмової олії
Найбільший у світі експортер пальмової олії – Індонезія – розширила перелік продуктів із пальмової олії, дозволених для експорту. Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на заяву міністерства торгівлі країни.
Раніше вимоги встановлювалися лише для постачання сирої пальмової олії, олеїну. З 15 лютого список продукції розширився – до нього увійшли, наприклад, маргарин та пальмоядрова олія.
Раніше влада Індонезії зобов’язала виробників пальмової олії реалізовувати 20% своєї продукції на внутрішньому ринку за фіксованими цінами, що шокувало світові ринки рослинних олій.
Це рішення погіршило перспективи експорту сирої пальмової олії з Індонезії і призвело до того, що найдешевша рослинна олія стала найдорожчою з трьох основних продовольчих олій у світі.
Читайте також
МЕРКОСУР: ключові драйвери. Що важливо для агро ринку сьогодні?
Україна адаптується до дорогої посівної і формує нову модель агровиробництва
Альтернатива Ормузькій протоці: Саудівська Аравія буде перевозити товари залізницею
Весняна посівна на Львівщині проходить за оптимальної вологості ґрунту
Марокканські імпортери зерна стикаються зі зростання витрат через конфлікт на Близ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом