Індія планує розширити пальмові плантації до 1 млн га та збільшити виробництво пальмової олії

Уряд Індії планує збільшити виробництво сирої пальмової олії з 0,35 до 2,3 тонн до 2029 року в рамках Національної місії з олійної пальми. Площа плантацій буде розширена з 0,6 млн до 1 млн га за підтримки приватних компаній та високотехнологічного сільського господарства.
Мета — скоротити імпорт харчових олій та підтримати фермерів за рахунок гарантованих цін, повідомляє Financial Express.
Міністерство сільського господарства інтегрувало всі компанії, що вирощують олійні пальми, за допомогою інтерфейсів прикладного програмування (API) та склало географічну карту плантацій пальм країни. У серпні 2021 року стартувала національна місія щодо вирощування олійної пальми з інвестиціями у розмірі 11 млрд рупій. Основна частина фінансування призначена для покриття дефіциту виробництва та фінансової допомоги у придбанні посадкового матеріалу.
У рамках цієї місії уряд також надасть фермерам, які вирощують олійні пальми, цінові гарантії для виробництва свіжих плодових грон (FFB), що захистить фермерів від коливань світових цін на сиру пальмову олію.
За оцінкою Індійського інституту досліджень олійної пальми, у 2020 році прогнозований потенціал плантацій олійної пальми становив 2,8 млн. га. Пальмові рослини починають давати олію через 4 роки, а максимальна врожайність досягається на восьмий рік.
Індія імпортує близько 57% свого річного споживання харчової олії. Напередодні асоціація виробників рослинних олій Індії (SEA) підтвердила рекордний імпорт пальмової олії в червні поточного року, який склав 955,7 тис. тонн, що стало максимальним показником за 11 місяців
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
Вікторія Голубятнікова, SGS – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
В Україні зростає попит на пшеницю на тлі обмеженої пропозиції та активного експорту
Реальні ціни на олійні протягом найближчого десятиліття залишаться під тиском — ФАО
На Чернігівщині прогнозують хороший урожай попри пізніший старт жнив
Тайвань закупив на тендері 89,65 тис. т пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом