Індія прагне обмежити імпорт рафінованої олії

Індійська індустрія олії закликала уряд збільшити різницю в імпортних тарифах між сирими та рафінованими сортами, щоб обмежити імпорт та підтримати внутрішні потужності з переробки олій.
Індійська асоціація виробників олій (SEA) напередодні заявила, що виробники рослинної олії вклали значні кошти в портові олійноекстракційні заводи для переробки імпортованої сирої олії, створюючи робочі місця, проте зростаючий імпорт рафінованих сортів завдає збитків економічним інтересам Індії.
Постачальники з Індонезії та Малайзії експортують більше очищених олій, ніж сирих, що призводить до зниження завантаження потужностей на індійських ОЕЗах, йдеться у листі SEA до міністра продовольства Пралхаду Джоші.
За даними асоціації, існуючий розрив в імпортних тарифах між сирою пальмовою олією і рафінованою пальмовою олією занадто малий, щоб стримати зростаючий імпорт перероблених сортів. За словами асоціації, уряду слід підвищити тарифи на рафіновані сорти, або знизити тарифи на сиру пальмову олію. Поки що влада країни не відреагувала на заклик представників галузі.
У вересні 2024 року Індія запровадила базове мито у розмірі 20% на сирі та рафіновані рослинні олії. Після цього рішення сирі олії обкладаються податком у розмірі 27,5%, а імпортне мито на очищені сорти тепер становить 35,75%.
Раніше стало відомо, що в квітні частка пальмової олії в загальному імпорті рослинних олій в Індію знизилася до 43% проти 61% роком раніше, тоді як частка соєвої та соняшникової олії зросла до 57%. Індія задовольняє майже дві третини свого попиту на олію за рахунок імпорту. Пальмову олію вона купує в основному в Індонезії, Малайзії та Таїланді, а соєву та соняшникову олію імпортує з Аргентини, Бразилії, росії та України.
Читайте також
Зіткнення інтересів з сусідніми європейськими країнами не завадить Україні продава...
Зниження пшеничних котирувань скорочує експортний попит в Україні
Філіппіни приєднуються до країн, які бажають купувати більше сої зі США
Уряд підтримав угоду про вільну торгівлю з Об’єднаними Арабськими Еміратами
Казахстан експортував 7,5 млн тонн зерна
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом