HarvEast планує масштабувати насінницький напрям
Нині під насінницькими посівами компанії HarvEast – 800 га на Київщині. Та в наступні роки холдинг планує масштабувати цей проєкт, додавши ще від 200 до 500 га. І обов’язково встановлювати дощувальні машини, адже насінництво без поливу – майже марна праця.
Про це розповів генеральний директор HarvEast Дмитро Скорняков, пише журнал The Ukrainian Farmer.
«За теперішніх погодних умов, особливо враховуючи безпрецедентну спеку, від якої потерпають українські аграрії цього літа, в нашій країні важко вирощувати якісне насіння без зрошення. Саме тому наша команда кожного року розширює ділянки під поливом і планує найближчими роками розвивати цей проєкт», – зазначає генеральний директор HarvEast.
Насіннєвий напрям компанія вже не перший рік системно розвиває як один зі стратегічних. «На основі укладених угод ми надаємо послуги з виробництва насіння великим міжнародним селекційним компаніям, працюємо чітко за їхніми регламентами та під контролем представників наших партнерів», – розповів Дмитро Скорняков.
Це, за його словами, одна з найвигідніших форм співпраці в насінницькому бізнесі. Додатковим поштовхом для розвитку насінництва для HarvEast стало рішення Європейського Парламенту про визнання системи сертифікації насіння, яка діє в Україні, що відкрило європейський ринок для українського насіння.
«Я вважаю, що поступово значна частина європейського насінництва переходитиме в Україну. Оскільки українські аграрії серед найкращих, а виробництво в нас дешевше, як порівнювати з іншими європейськими країнами. По суті, ми вже стали одним із найбільших насіннєвих хабів Європи. Як сказав директор Remington Seeds, «хто не вирощує насіння в Україні, Аргентині, Румунії та Чилі, того немає в насінницькому бізнесі». Експортний ринок дуже великий і має для вітчизняних сільгоспвиробників великий потенціал для зростання», – розмірковує Дмитро Скорняков.
Читайте також
Ціну соняшника в Угорщині підтримує низькій урожай
На Тернопільщині з’явиться завод харчових напівфабрикатів
PROMETEY завершує сезон: озима пшениця на 95% площ вже дала сходи
Ціни на ріпак та канолу прискорили падіння, втративши спекулятивне зростання остан...
Польські фермери знову заблокують пункт пропуску “Медика-Шегині”
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом