Група Sunolta придбала технологічні потужності з перевалки зерна на експорт у терміналі в Одесі
Група компаній Sunolta інвестувала у придбання технологічних потужностей з перевалки зернових культур на експорт у терміналі, що знаходиться на території Одеського морського торговельного порту.
Як повідомляється у прес-релізі групи Sunolta, вона придбала частину логістичних портових об’єктів та обладнання, що належали компанії GNTGroup (зерновий термінал “Олімпекс Купе Інтернейшнл”) та знаходилися у заставі українських банків за борговими зобов’язаннями.
Як відомо, у грудні минулого року спалахнула публічна юридична суперечка між GNTGroup та кредиторами компанії навколо зернового терміналу “Олімпекс Купе Інтернейшнл”. Сторони конфлікту заявили про можливі перебої у роботі зернового терміналу, що поставило під загрозу відвантаження аграрної продукції Sunolta, яка користувалась послугами цього терміналу в Одеському порту.
Враховуючи ситуацію, група прийняла рішення інвестувати у зерновий термінал та розширити експортний потенціал за рахунок власних логістичних потужностей.
Купівля у частини кредиторів портових потужностей “Олімпекс Купе Інтернейшнл” дозволяє Sunolta безперебійно отримувати повний комплекс стивідорних послуг при експорті власної продукції.
“Інвестуючи у портові активи Sunolta реалізує стратегію розширення логістичних потужностей, значно посилює позиції на аграрному ринку, забезпечує стабільність бізнесу та мінімізує ризики експорту власної продукції”, – зазначається у прес-релізі групи.
Також Sunolta розглядає можливість подальшого інвестування у розширення логістичних потужностей в Одеському порту.
Група компаній Sunolta більше 25 років займається експортною та внутрішньою торгівлею, виробництвом та наданням логістичних послуг на аграрному ринку. Виробничий та торговий асортимент аграрної продукції складається з насіння соняшнику, пшениці, гороху, соняшникової олії, борошна, паливних пелет з лушпиння соняшнику тощо. У складі групи Sunolta – підприємства з виробництва олії та борошна.
Логістичні послуги групи представлені перевезенням сипучих та наливних сільськогосподарських вантажів по Україні автомобільним та залізничним транспортом.
Читайте також
Анонсовано програму конференції BLACK SEA GRAIN.EUROPE 2025
У січні зросли обсяги передачі зернових вантажів залізницею до Польщі та Румунії
Китай та низькі ціни на зерно підвищують перспективи експорту яловичини та курятин...
Британія створила базу даних для відстежування краденого українського зерна
Нова «торгова війна» між США та Китаєм може припинити експорт американської сої на...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом