Греція пропонує залізницею возити до своїх портів українське зерно
Міністр інфраструктури і транспорту Греції Христос Стайкурас запропонував запустити залізничне сполучення між Грецією, Болгарією, Молдовою і Румунією для транспортування агропродукції з України.
Ініціативу він озвучив у Варні (Болгарія) 9 жовтня, пише Oikonomikos Tacydromos.
Грецький уряд пропонує, щоб поїзди прямували до грецьких портів Александруполіс і Салоніки з портів Русе в Болгарії та Констанца в Румунії, а згодом можна налагодити сполучення з Молдовою та Україною. Цей проєкт може стати альтернативним варіантом у торговельних відносинах між державами, що зміцнює транспортні зв’язки та міжнародні вантажні перевезення, впевнені в Греції.
Міністр транспорту Греції надіслав відповідний лист про наміри європейському комісару з транспорту Адіні Валян, міністру фінансів Болгарії Асену Васильєву, міністру транспорту та комунікацій Болгарії Георгію Гвоздейкову і міністру транспорту й інфраструктури Румунії Соріну Гріндяну.
Читайте також
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Конкуренція і біопаливний фактор формують нову динаміку ринку олійних культур
У Раді пропонують відновити Міністерство транспорту
Китай використовує стратегічні запаси сірки як тактичний буфер перед загрозою дефі...
Україна та Німеччина обговорили експорт біометану
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом