Ф’ючерси на пальмову олію виросли, перервавши серію із шести сесій зниження

Джерело:  Oilworld
пальмова олія

Ф’ючерси на пальмову олію виросли на азіатській сесії, перервавши серію із шести сесій невдач. Злиття глобальної економічної невизначеності, змінної торгової політики та очікувань сильнішого виробництва пальмової олії в найближчі місяці вплинуло на впевненість трейдерів і чинило тиск на ціни у всьому комплексі харчових олій, сказав у замітці стратег із сировинних товарів Phillip Nova Даррен Лім Тай Ан. Однак ціновий спред, що розширюється, між пальмовою олією і конкуруючою соєвою олією може надати короткострокову підтримку, додав стратег.

Еталонний контракт на пальмову олію FCPO1 на постачання в липні на біржі деривативів Bursa Malaysia виріс на 57 ринггітів, або на 1,46%, до 3967 ринггітів (904,06 дол. США) за тонну на момент закриття.

Ф’ючерси на сиру пальмову олію виросли через вигідні покупки, оскільки в даний час ціни нижчі порівняно з соєвою олією, сказав Анілкумар Багані, керівник відділу досліджень сировинних товарів у брокерській компанії Sunvin Group з Мумбаї.

“Відновлення цін на енергоносії та соєву олію, а також поліпшення попиту з боку Індії також сприяли зростанню цін на пальмову олію”, – сказав він.

Однак Багані зазначив, що сильніший ринггіт і глобальна економічна невизначеність, що зберігається, продовжують стримувати зростання.

Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 1,32%, а контракт на пальмову олію CPO1 додав 0,67%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго зросли на 1,03%.

Пальмова олія слідує за динамікою цін на конкуруючі харчові олії, конкуруючи за частку світового ринку рослинних олій.

Ціни на нафту зросли, оскільки інвестори скористалися втратами попереднього дня, щоб закрити короткі позиції, хоча зберігаються побоювання щодо стримуючих факторів економіки, таких як тарифи та грошово-кредитна політика США, які можуть знизити попит на пальне.

Вищі ф’ючерси на сиру нафту роблять пальмове масло більш привабливим варіантом сировини для біодизеля.

Ринггіт послабився на 0,48% по відношенню до долара, що зробило товар дешевшим для покупців, які тримають іноземну валюту.

Експорт сирої та рафінованої пальмової олії з Індонезії впав майже на 2% у місячному вирахуванні у березні, оскільки місцеве споживання зросло через Рамадан. Проте постачання в березні залишилися на чотирирічному максимумі.

(1 долар = 4,3880 ринггітів)

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.

Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!