Ф’ючерси на малазійську пальмову олію знизилися

Джерело:  Oilworld
пальмова олія

Ф’ючерси на малазійську пальмову олію знизилися до колишніх показників, слідуючи за конкуруючими маслами в Даляні, і в п’ятницю зафіксували третю щотижневу втрату поспіль, що стало найнижчим показником за 28 тижнів.

Еталонний контракт на пальмову олію FCPO1 на постачання в липні на біржі деривативів Bursa Malaysia подешевшав на 36 ринггітів, або на 0,9%, до 3975 ринггітів (901,36 дол. США) за тонну на закритті.

Цього тижня ф’ючерси втратили 5,63%.

“Здається, ф’ючерси консолідуються і торгуються в діапазоні від 4000 до 4080 ринггітів, очікуючи на нові тенденції на ринку”, – сказав трейдер з Куала-Лумпура.

Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні знизився на 0,05%, а контракт на пальмову олію CPO1 знизився на 0,12%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго зросли на 0,67%.

Пальмова олія слідує за динамікою цін на конкуруючі харчові олії, конкуруючи за частку світового ринку рослинних олій.

Малайзія зберегла травневе експортне мито на сиру пальмову олію на рівні 10% і знизила базову ціну, йдеться в циркулярі, опублікованому у вівторок на сайті Ради з пальмової олії Малайзії.

За оцінками компанії Intertek Testing Services, що займається сюрвейєрським обслуговуванням вантажів, та незалежної інспекційної компанії AmSpec Agri Malaysia, експорт малазійської продукції на основі пальмової олії в період з 1 по 15 квітня зріс на 13,6–17% порівняно з попереднім місяцем.

Малайзійський ринггіт, контрактна валюта торгівлі, в основному торгувався без змін щодо долара США. Більш слабкий ринггіт робить контракт привабливішим для власників іноземної валюти.

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.

Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!