Ф’ючерси на малазійську пальмову олію завершили торги зростанням другу сесію поспіль

Джерело:  Oilworld
пальмова олія

Ф’ючерси на малазійську пальмову олію відновили початкові втрати та завершили торги у понеділок зростанням другу сесію поспіль, чому сприяло зростання цін на сиру нафту.

Еталонний контракт на пальмову олію з постачанням у грудні на біржі деривативів Bursa Malaysia завершив сесію зростанням на 1,05% до 4345 ринггітів (1015,66 дол. США) за тонну після падіння до 4247 ринггітів раніше того ж дня.

За останні дві сесії контракт зріс на 3,87%.

За словами трейдера з Куала-Лумпура, вищі ціни на сиру нафту та очікування відновлення торгів на Даляньській товарній біржі у вівторок призвели до зростання ф’ючерсів на малайзійську пальмову олію після полуденної перерви.

Ринки олії в Даляні були закриті з 1 жовтня у зв’язку зі святкуванням Золотого тижня в Китаї.

Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго знизилися на 0,09%.

Ф’ючерси на кукурудзу та сою в Чикаго впали через зміцнення долара та очікування гарної погоди для врожаю, а також рекордних запасів у США, що вплинуло на ціни.

Пальмова олія слідує за динамікою цін на конкуруючі харчові олії, оскільки вони конкурують за частку світового ринку рослинних олій.

Ціни на нафту продовжили зростання на тлі побоювань щодо розширення конфлікту на Близькому Сході та можливих перебоїв в експорті з основного нафтовидобувного регіону.

Ф’ючерс на нафту марки Bren виріс на 2,2% до $79,77 за барель станом на 10.00 за Гринвічем. Більш сильні ф’ючерси на сиру нафту роблять пальму більш привабливим варіантом для біодизеля.

Рінггіт, послабився на 1,49% по відношенню до долара, що зробило товар дешевшим для покупців, які тримають іноземну валюту.

(1 долар = 4,2780 ринггітів)

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!